Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Szastarka awaria wodociągu

Utworzony przez Gospodarz, 2 stycznia 2015 r. o 18:22
a jak czyta ten napis na worku po koncentracie to te ż tak duka i sylabizuje jak na sesji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego akurat blinowiacy mają kupować elementarz nie rozumiem przecież ten jacubaszek pochodzi z brzezówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ni pisaty ni czytaty to pasuje do brzezówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki wojt taki jacubaszek. Dobrali sie chlopaki jeden umi czytac drugi pisac. Znaczy sie ten drugi chyba umi pisac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabarety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie naszej gminy nic się nie dzieje znaczy się wójt nic nie robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się zaczęło policjant zaczął zwalniac młodych i wykształconych pracowników których zatrudnił Mularczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam nie wykształcony to po co mu wykształceni ludzie. Ciemnotą łatwiej rządzić ale każdy kij ma dwa końce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się zaczęło policjant zaczął zwalniac młodych i wykształconych pracowników których zatrudnił Mularczyk
widać że nie rozróżniasz ludzi wykształconych od fizycznych,bo sam masz ze dwa fakultety za pieniądze,tak jak i twoja agatka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać że nie rozróżniasz ludzi wykształconych od fizycznych,bo sam masz ze dwa fakultety za pieniądze,tak jak i twoja agatka.
ciekawi mnie które z osób zwalninych   miały wykształcenie  poprzedni wójt narobił  błota trzeba go posprzątać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pelec zostal zwolniony to chyba facet byl po studiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewwczynie niedawno zmarla matka ojca ma powaznie chorego a wojt ją zwalnia. Oczywiscie dxiewczyna jest po studiach i to administracji czyli kierunkowych. To szczyt draństwa i ludzkiej podłosci. Zwykle skurwysyństwo. Ciekawe czy ksiadz z polichny to pochwala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moz juz policjant dostał rozgrzeszenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolniony zostal takze mlody pracownik z wojcjechowa ktory studjuje. To co niedouczony wojt boi sie madrzejsxych od siebie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy jestem co ten pan po studiach robił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja  mam takie pytanie zapytanie o co tak dokładnie chodzi bo ja nie wtajemniczona ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewwczynie niedawno zmarla matka ojca ma powaznie chorego a wojt ją zwalnia. Oczywiscie dxiewczyna jest po studiach i to administracji czyli kierunkowych. To szczyt draństwa i ludzkiej podłosci. Zwykle sku***syństwo. Ciekawe czy ksiadz z polichny to pochwala.
Ta dziewczyna to ponoć tępa tak samo jak Rudy. Wieść gminna niesie że tylko donosić potrafiła więc ją rudy trzymał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie jaskowski pan jesteś podły jeśli zwalniasz ludzi w takiej sytuacji życiowej jak agnieszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudy Pinokjo siedzi biedaczek i płacze po nocach na forum bo nowy Wójt robi porządek i zwalnia mu Szpiegów.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 207

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...